RN73R2ATTD1092B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1092B25
JLCPCB Part #
C3934788
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS