RK73H2BTTD1962F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1962F
JLCPCB Part #
C880180
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS