RN73R2ATTD8162B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8162B50
JLCPCB Part #
C2531184
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS