RN73H2ATTD3300D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3300D10
JLCPCB Part #
C2561286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS