RN73R2ATTD1020A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD1020A05
JLCPCB Part #
C4075931
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS