RN731JTTD1741B50
MFR.Part #
RN731JTTD1741B50
JLCPCB Part #
C4119940
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS