RN73H1ETTP8761C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP8761C25
JLCPCB Part #
C2536136
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS