AF0805FR-0768K1L
MFR.Part #
AF0805FR-0768K1L
JLCPCB Part #
C20144393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS