RN73R1JTTD6341C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6341C50
JLCPCB Part #
C4044771
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS