RN73H1ETTP3401F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP3401F10
JLCPCB Part #
C3973061
Description
3.4kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS