RN73R1JTTD6341D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6341D50
JLCPCB Part #
C2497843
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS