RK73G2ARTTD1053C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1053C
JLCPCB Part #
C6181562
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS