ERJ-UP3F80R6V
MFR.Part #
ERJ-UP3F80R6V
JLCPCB Part #
C1870029
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS