RN73R1JTTD5761D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5761D10
JLCPCB Part #
C2546516
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS