RN73R1JTTD5760D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5760D10
JLCPCB Part #
C2546411
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS