RN73H2ETTD4022C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4022C50
JLCPCB Part #
C4029911
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS