SG73S2BTTD220G
MFR.Part #
SG73S2BTTD220G
JLCPCB Part #
C4552238
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS