HV732BRTTD2673F
MFR.Part #
HV732BRTTD2673F
JLCPCB Part #
C7206062
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS