RN73R1JTTD54R2B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD54R2B10
JLCPCB Part #
C2564869
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS