RN73H2BTTD7870F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD7870F25
JLCPCB Part #
C2543833
Package
1206
Description
250mW 787Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS