SR731JTTD4R42F
MFR.Part #
SR731JTTD4R42F
JLCPCB Part #
C2599844
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS