CFS1/4C102J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
CFS1/4C102J
JLCPCB Part #
C3399831
Package
Plugin,D1.7xL3.2mm
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS