HV732BRTTD1913D
MFR.Part #
HV732BRTTD1913D
JLCPCB Part #
C6060522
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS