RN73R1JTTD4120F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD4120F100
JLCPCB Part #
C2495755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS