HV732HRTTE3323F
MFR.Part #
HV732HRTTE3323F
JLCPCB Part #
C5655125
Description
-55℃~+155℃ 332kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS