RN73H2BTTD4933F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4933F50
JLCPCB Part #
C2544449
Description
-55℃~+155℃ 250mW 493kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS