RK73G1JRTTD2323D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2323D
JLCPCB Part #
C7339834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS