RN73R1JTTD3741C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3741C10
JLCPCB Part #
C2566420
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS