SG73S2BTTD8453D
MFR.Part #
SG73S2BTTD8453D
JLCPCB Part #
C4082841
Description
-55℃~+155℃ 333mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS