RN73R1JTTD3741F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3741F10
JLCPCB Part #
C2534234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS