RN73R2BTTD1351C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1351C50
JLCPCB Part #
C2549737
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS