RN73R1JTTD4071B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4071B10
JLCPCB Part #
C2564660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.07kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS