RN73R1JTTD3602F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3602F10
JLCPCB Part #
C4280553
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS