SG73S2ATTD4223F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4223F
JLCPCB Part #
C4101703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS