SG73P2BRTTD152G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD152G
JLCPCB Part #
C5893800
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS