RN73H1JTTD58R3F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD58R3F25
JLCPCB Part #
C4263381
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS