RN732BTTD3051A10
MFR.Part #
RN732BTTD3051A10
JLCPCB Part #
C4127408
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.05kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS