RN73R1JTTD2942A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2942A10
JLCPCB Part #
C2572496
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS