RN732ATTD1782D10
MFR.Part #
RN732ATTD1782D10
JLCPCB Part #
C4110194
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS