RN73H2ETTD8763F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8763F100
JLCPCB Part #
C3975325
Description
-55℃~+155℃ 250mW 876kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS