RN73H1JTTD8162B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD8162B10
JLCPCB Part #
C4177983
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS