RK73G2ATTD4531C
MFR.Part #
RK73G2ATTD4531C
JLCPCB Part #
C5724881
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS