RN73R1JTTD2741F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2741F10
JLCPCB Part #
C2533331
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS