RN732ATTD6420D50
MFR.Part #
RN732ATTD6420D50
JLCPCB Part #
C4218408
Description
-55℃~+155℃ 100mW 642Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS