RK73B2BRTTD2R0J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD2R0J
JLCPCB Part #
C4021104
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS