SLR1TTE56R0F
MFR.Part #
SLR1TTE56R0F
JLCPCB Part #
C4264151
Description
-55℃~+180℃ 1W 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS