RN73H2ETTD4530F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4530F10
JLCPCB Part #
C4229200
Description
250mW 453Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS