RN73R1JTTD2641B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2641B25
JLCPCB Part #
C2553905
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS