RN73R1JTTD2671B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2671B25
JLCPCB Part #
C2555544
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS