RN73R2ATTD8760B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD8760B25
JLCPCB Part #
C3940274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 876Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS